so 10.10.2009 |

Zápas Třeboň - Kopřivnice

Kopřivnice do zápasu nevstoupila nejlépe, když svoji první branku vstřelila až v sedmé minutě zásluhou Kichnera. V tu chvíli domácí vedli již 3:0. Postupem času pak hosté srovnali krok a ve 21.minutě po brance Rachače srovnali na 8:8. Domácím se třemi brankami v řadě podařilo soupeři odskočit a v poločase Třeboň vedla 13:11. Na začátku druhé půle hosté sérií tří branek otočili skóre na 14:13 a až do 46.minuty si Kopřivnice udržovala dvoubrankové vedení. Čtyři góly domácích hráčů v řadě ale převážily vedení opět na stranu Třeboně (22:20). V 57.minutě snižoval Kolmajer na rozdíl jediného gólu 23:24, ale gól Naimanna a Kotlaby v poslední minutě zpečetil důležité vítězství domácích, kteří svého soupeře porazili o dvě branky 26:24.